Policisté naháněli řidiče až do lesa, z auta vyhazoval drogy

Sokolov - Řidič v Kraslicích na Sokolovsku 15. února v ranních hodinách ujížděl policejní hlídce. Posléze se ukázalo, že byl pod vlivem drog a navíc neměl řidičského oprávnění. Drogy se našly i u jeho spolucestující.

Přidejte svůj názor

policie

Policisté si na kamerovém systému všimli dvou mužů s drogovou minulostí u zaparkovaného vozidla. Spolu s další ženou do něj pak nasedli, i když policie věděla, že ani jeden z mužů nemá řidičské oprávnění. "Policisté ihned nasedli do služebního vozidla a vydali se za nimi. Řidiče vozidla chtěli následně zastavit. Ten však na světelné výstražné a zvukové zařízení nereagoval," uvedla krajská policejní mluvčí Kateřina Krejčí.

Zběsilá jízda, při níž měl pronásledovaný vůz i drobnou nehodu, pokračovala až za město, kde auto zabočilo na lesní cestu. Posádka se podle policie snažila za jízdy zbavovat drog tím, že je vyhazovala z okna.

Na lesní cestě se autu ujíždějícímu ve velké rychlosti poškodila olejová vana a zastavil jej až strom přes cestu. "Řidič vozidla Volkswagen však začal couvat a narazil do přední části služebního vozidla. Následně policisté vystoupili z vozidla a osádku podezřelého vozidla zadrželi," popsala případ mluvčí.

Muž je podezřelý ohrožení pod vlivem návykové látky, navíc má zadržený řidičský průkaz. 22letá spolujezdkyně z vozidla měla u sebe sáčky s téměř 16 gramy krystalické látky, které policistům vydala. Je podezřelá z přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Kajínkův synovec útočil s nožem v ruce: Byl nebezpečný, ale doktoři si ho…

13.07.2018 17:05 Chrudim - Policisté vyšetřují násilný čin, ke kterému došlo v Prachovicich na Chrudimsku. Synovec…

V domě na Plzeňsku živořilo 20 psů. Veterináři se zděsili, případ řeší…

12.07.2018 14:19 Aktualizováno Plzeň - V rodinném domě ve Starém Plzenci u Plzně žilo v nevyhovujících podmínkách a ve znečištěném…

Na Chrudimsku zasahuje policie, synovec Jiřího Kajínka pobodal několik lidí

11.07.2018 22:26 Aktualizováno Prachovice - V Prachovicich na Chrudimsku kriminálka vyšetřuje násilný trestný čin. Z místa…

Důchodci se dočkali zastání. Soud dá zavřít muže, který jim sprostě nadával

11.07.2018 09:52 Brno - Nejvyšší soud (NS) odmítl dovolání Karla Štrause, který obtěžoval stovkami vulgárních…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama