Kamery zachytily muže, který chtěl v Ostravě znásilnit ženu

Ostrava - Ostravští policisté stále hledají muže, který se koncem května pokusil v Ostravě-Třebovicích znásilnit mladou ženu. Podezřelého našli na záznamech kamer.

Přidejte svůj názor 1 komentář

policie

Zachycují, jak pravděpodobný násilník vystupuje z osobního vozu. Krátce na to nasedl do tramvaje, ve které cestovala i budoucí oběť. Policisté hledají i posádku automobilu.

"Aktuálně pátráme po osádce osobního motorového vozidla, zřejmě tmavé barvy. Automobil přijel pár minut před půlnocí 25. května po ulici Mariánskohorské na ostravskou křižovatku Vodárna. Zařadil se do pravého jízdního pruhu. Řidič vozu čekal na zelenou a kolem 23:57 z místa spolujezdce vystoupil podezřelý muž," uvedla mluvčí moravskoslezské policie Gabriela Holčáková.

Vzápětí podle ní auto z křižovatky odjelo a odbočilo do Martinovské ulice. Neznámý muž pak zřejmě nastoupil ve kolem 23:59 na zastávce Nová Ves Vodárna do tramvaje číslo 4. Využil k tomu poslední dveře tramvaje. Ve voze cestovala i mladá žena, která se vracela z práce. Krátce po půlnoci oba vystoupili v Ostravě-Třebovicích na zastávce Zahrádky.

Muž ženu oslovil, nabízel jí peníze za to, když se obnaží. Nabídky oběť odmítala. Muž ji pak uchopil a táhl ji pryč, dívka se mu bránila. Útočník ji táhl mimo silnici, chvíli dokonce i za vlasy. Pak se ji pokusil svléknout. "K pohlavnímu styku zřejmě nedošlo díky aktivnímu zásahu svědka," uvedla Holčáková.

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Kajínkův synovec útočil s nožem v ruce: Byl nebezpečný, ale doktoři si ho…

13.07.2018 17:05 Chrudim - Policisté vyšetřují násilný čin, ke kterému došlo v Prachovicich na Chrudimsku. Synovec…

V domě na Plzeňsku živořilo 20 psů. Veterináři se zděsili, případ řeší…

12.07.2018 14:19 Aktualizováno Plzeň - V rodinném domě ve Starém Plzenci u Plzně žilo v nevyhovujících podmínkách a ve znečištěném…

Na Chrudimsku zasahuje policie, synovec Jiřího Kajínka pobodal několik lidí

11.07.2018 22:26 Aktualizováno Prachovice - V Prachovicich na Chrudimsku kriminálka vyšetřuje násilný trestný čin. Z místa…

Důchodci se dočkali zastání. Soud dá zavřít muže, který jim sprostě nadával

11.07.2018 09:52 Brno - Nejvyšší soud (NS) odmítl dovolání Karla Štrause, který obtěžoval stovkami vulgárních…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama