Vrah barmanky v Rakovníku byl dopaden na Slovensku. Unikal 14 let, založil si rodinu

Bratislava/Rakovník - Muž, který je podezřelý z vraždy barmanky v herně v Rakovníku v roce 2003, byl dopaden na Slovensku. Vyšetřování zločinu bude pokračovat tam, v případě prokázání viny muži hrozí až doživotí.

Přidejte svůj názor

Policie SR, ilustrační fotografie

Obviněný Slovák spolu s dalším zadrženým plánovali vyloupit hernu. "Intenzita toho útoku svědčí o tom, že to byl nějaký afekt, nebylo to (vražda) naplánováno," uvedl šéf slovenské národní kriminální agentury Peter Hraško.

Dodal, že účast spolupachatele na vraždě barmanky, která podlehla četným bodným poraněním, nebyla prokázána. Dvojice byla před 14 lety ubytována v Rakovníku jako zaměstnanci jedné společnosti.

Podle ředitele Národní centrály proti organizovanému zločinu Michala Mazánka byly při činu vypáčeny herní automaty a způsobena škoda kolem 30.000 korun. "Poměrně pro zanedbatelnou částku vyhasl takto brutálním způsobem lidský život," řekl Mazánek.

Slovenské televize Markíza uvedla, že k odhalení pravděpodobného pachatele pomohla analýza DNA. Hraško řekl, že obviněný v minulosti nebyl trestán, mezitím se přestěhoval na severní Slovensko, založil si rodinu a má dvě děti.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Kajínkův synovec útočil s nožem v ruce: Byl nebezpečný, ale doktoři si ho…

13.07.2018 17:05 Chrudim - Policisté vyšetřují násilný čin, ke kterému došlo v Prachovicich na Chrudimsku. Synovec…

V domě na Plzeňsku živořilo 20 psů. Veterináři se zděsili, případ řeší…

12.07.2018 14:19 Aktualizováno Plzeň - V rodinném domě ve Starém Plzenci u Plzně žilo v nevyhovujících podmínkách a ve znečištěném…

Na Chrudimsku zasahuje policie, synovec Jiřího Kajínka pobodal několik lidí

11.07.2018 22:26 Aktualizováno Prachovice - V Prachovicich na Chrudimsku kriminálka vyšetřuje násilný trestný čin. Z místa…

Důchodci se dočkali zastání. Soud dá zavřít muže, který jim sprostě nadával

11.07.2018 09:52 Brno - Nejvyšší soud (NS) odmítl dovolání Karla Štrause, který obtěžoval stovkami vulgárních…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama