Záhadné zmizení: Muž (53) odešel na houby, už tři dny ho nikdo neviděl

Praha - Už od středy pátrají pražští policisté po třiapadesátiletém Janovi Schmiedovi z Prahy. Muž odjel červeným opelem na houby, už jej ale nikdo neviděl. Rodina se obává, že si mohl ublížit.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Pohřešovaný muž totiž před třemi týdny přestal chodit do práce a od té doby byl ve špatném psychickém stavu. "Odmítal pomoc, s nikým nekomunikoval a byl uzavřený do sebe. V poslední době stále opakoval, že už ho nebaví žít. Tedy je na místě obava o jeho život nebo zdraví, jelikož nemůžeme vyloučit pokus o sebevraždu," uvedl mluvčí pražských policistů Jan Daněk.

Pohřešovaný muž bydlí v Praze 4. Naposledy jej viděli, jak odjíždí červeným vozidlem značky Opel Astra caravan registrační značky 3AR 9916. Podle policejního mluvčího Daňka jel zřejmě do lesa na houby.

Pohřešovaný muž měří 170 centimetrů, je hubené postavy, má oválný vrásčitý hubený obličej, prošedivělé krátké vlasy a strniště. "Zvláštním znamením je, že muž nemá zuby," upozornil mluvčí Daněk. V době zmizení měl mít oblečeny modré rifle, červené tričko s krátkým rukávem a bílé botasky. Vzhledem k tomu, že šel na houby, tak u sebe pravděpodobně měl košík.

Policisté proto vyzvali všechny, kteří by měli informaci, která by k vypátrání pohřešovaného muže mohla pomoci, aby se neprodleně obrátili na linku 158. "Klíčový by mohl být výskyt výše uvedeného vozidla. Mohlo by stát zaparkované například někde u lesa a muž se mohl při houbaření dostat do nesnází a nyní potřebuje pomoc.Jestli jste si vozidla všimli, také kontaktujte tísňovou linku," vyzval Daněk..

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Kajínkův synovec útočil s nožem v ruce: Byl nebezpečný, ale doktoři si ho…

13.07.2018 17:05 Chrudim - Policisté vyšetřují násilný čin, ke kterému došlo v Prachovicich na Chrudimsku. Synovec…

V domě na Plzeňsku živořilo 20 psů. Veterináři se zděsili, případ řeší…

12.07.2018 14:19 Aktualizováno Plzeň - V rodinném domě ve Starém Plzenci u Plzně žilo v nevyhovujících podmínkách a ve znečištěném…

Na Chrudimsku zasahuje policie, synovec Jiřího Kajínka pobodal několik lidí

11.07.2018 22:26 Aktualizováno Prachovice - V Prachovicich na Chrudimsku kriminálka vyšetřuje násilný trestný čin. Z místa…

Důchodci se dočkali zastání. Soud dá zavřít muže, který jim sprostě nadával

11.07.2018 09:52 Brno - Nejvyšší soud (NS) odmítl dovolání Karla Štrause, který obtěžoval stovkami vulgárních…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama