Muž zalvolal na linku 156 a pak se zastřelil

Praha - Asi pětapadesátiletý muž zavolal v pondělí odpoledne na linku 156, že chce spáchat sebevraždu. Krátce po jedné hodině odpoledne pak jeho tělo podle jím udané polohy nalezla hlídka městské policie v lesoparku poblíž Kabeláčovi ulice ve čtvrtém pražském obvodě.

Přidejte svůj názor

Po nálezu těla strážníci místo zajistili a přivolali státní policii. "Mohu potvrdit sebevraždu zastřelením patrně z nelegálně držené zbraně," řekl vedoucí výjezdové skupiny pražských kriminalistů, kteří ohledávali místo nálezu těla. Podle něj byly u muže nalezeny dva dopisy na rozloučenou, ale konkrétní motiv sebevraždy kriminalista blíže nespecifikoval, pouze dodal, že jeho totožnost kriminalisté znají.

Na místo musel být k ohledání přizván i policejní pyrotechnik, který s detektorem kovů hledal nábojnici vystřelenou ze zbraně, kterou policisté nalezli vedle mužova těla. Ta by byla podrobena balistické expertize, která by určila, zda byla skutečně vystřelena z nalezené zbraně a kriminalistům by mohla napovědět, zda s touto zbraní nebyl v minulosti již spáchán nějaký trestný čin. Přes veškeré úsilí policistů se ji však v členitém terénu nepodařilo nalézt.

Po skončení ohledání odvezla pohřební služba sebevrahovo tělo k pitvě.

Témata: krimi
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Dvojnásobná vražda v Ostravě: Senior zabil ženy, s nimiž bydlel

18.04.2018 16:31 Aktualizováno Ostrava - Policie obvinila jednašedesátiletého muže z Ostravy z dvojnásobné vraždy. Podle…

Na Kolínsku záhadně zemřeli dva lidé

18.04.2018 14:20 Aktualizováno Vrbčany (Kolínsko) - Dvě oběti si vyžádala tragédie, kterou od dnešního dopoledne vyšetřují…

V Liberci řádil sexuální agresor. Přepadal ženy, jednu znásilnil

18.04.2018 12:39 Liberec - Z vydírání, loupeží a sexuálních útoků na několik žen v Liberci obvinili policisté…

Jak z bondovky: Zdrogovaný muž v Brně ujížděl policii, vytáhli na něj…

18.04.2018 11:14 Brno - Honičku téměř jako z filmu zažili brněnští policisté. V autě jim ujížděl zdrogovaný muž,…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama