Fanoušci Slávie měli u sebe zábavnou i vojenskou pyrotechniku

Olomouc - Po nedělním večerním příjezdu fanoušků Slavie Praha do Olomouce na fotbalové utkání 1. Gambrinus ligy se zdejší Sigmou zkontrolovali policisté hlavní zhruba padesátičlennou skupinu pro podezření z ozbrojování. Informovala o tom olomoucká policejní mluvčí Jitka Dolejšová.

Přidejte svůj názor

„Dostali jsme informaci, že fanoušci jsou ozbrojeni,“ řekla Dolejšová. „Při kontrole na hlavním nádraží jsme u nich ale nic nenašli,“ dodala mluvčí. Podle jejích slov ale policisté našli odhozenou vojenskou a zábavnou pyrotechniku.

Během přesunu z nádraží na Andrův stadion tato skupina nedělala zvláštní problémy. Totéž platí i o slávistech, kteří přijeli autobusy či auty.

Toto utkání se chápe jako rizikové. Do bezpečnostního opatření zařadila policie přibližně 200 příslušníků služby pořádkové, kriminální a dopravní policie včetně pořádkové jednotky Krajského ředitelství policie Severomoravského kraje Ostrava. Na opatření se podílí 45 strážníky také Městská policie Olomouc.

Vlastní fotbalový zápas začal ve 20 hodin.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rumuny pašující uprchlíky vydá Česko do Německa

24.04.2018 20:08 Plzeň - Čtyři Rumuny obviněné z převaděčství vydá Česko do Německa. Uvedla to dnes televize Prima.…

Policie obvinila Nizozemce, kteří brutálně zkopali číšníka v Praze

24.04.2018 16:14 Aktualizováno Praha - Policisté obvinili pět ze sedmi Nizozemců zadržených pro podezření z napadení číšníka v…

První letošní krádež vinné révy: Zloděj ze země vytrhal přes 1000 kusů

23.04.2018 16:06 Břeclav - Policie na Břeclavsku řeší letošní první krádež sazenic vinné révy. Neznámý pachatel jich…

Policisté hledají sedm cizinců, kteří drastickým způsobem zmlátili číšníka

22.04.2018 17:55 Aktualizováno Praha - Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama