Je "italský Fritzl" ještě děsivější než rakouský?

Turín - Po prvních výsleších vychází najevo, že italský "Fritz" učil syna znásilňovat. Ten své nové znalosti využil ke znásilňování vlastních dětí.

Přidejte svůj názor

Děsivé zkutečnosti zjistili vyšetřovatelé v případu italského "Fritzla", který 25 let věznil dceru a opakovaně ji znásilňoval. Michele Mongelli (64) zval později ke svým praktikám i svého syna. Co je děsivější, nutil jej, aby sestru také znásilňoval. Později toto páchal i na svých dcerách.

Bestiální otec začal svoji dceru Lauru zneužívat od devíti let a od čtrnácti ji zavřel do temné místnosti, bez deního světla a elektřiny. Dívce se sice podařilo před patnácti lety z vězení uprchnout a obrátit se na policii, ta ale uvěřila jejímu otci, že si vymýšlí.

"Od devíti let mi osahával intimní partie a líbal mě na ústa. V šestnácti mě již donutil k sexu se vším všudy, noci jsem trávila u něho v posteli, aby mě měl kdykoli po ruce," říká Laura. "Tvrdil, že jako na nejstarší dceru na mě má plné právo a jsem mu zaslíbena," dodává.

Později Lauru přenechal otec i synovi Giuseppe Moncellimu (41). Učení znásilňování mu šlo dokonale, brzy začal zneužívat i své vlastní dcery ve věku šest až dvanáct let.

Laura byla takto týrána a znásilňována 25 let.

Témata: krimi
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Policisté hledají sedm cizinců, kteří drastickým způsobem zmlátili číšníka

22.04.2018 17:55 Aktualizováno Praha - Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer…

Vražda novorozence v Teplicích: Dítě bylo nalezeno v kontejneru

20.04.2018 12:50 Aktualizováno Teplice - Policie vyšetřuje nález novorozence, jehož tělo bylo objeveno ve čtvrtek vpodvečer v…

Muž dle policie zapálil karavan s lidmi, hrozí mu přísný trest

20.04.2018 10:23 Praha - Policisté obvinili muže, který v dubnu údajně zapálil v areálu Nákladového nádraží Žižkov v…

Dvojnásobná vražda v Ostravě: Senior zabil ženy, s nimiž bydlel

18.04.2018 16:31 Aktualizováno Ostrava - Policie obvinila jednašedesátiletého muže z Ostravy z dvojnásobné vraždy. Podle…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama