Oběsit spolužáka se na Slovensku pokusili dva dvanáctiletí chlapci

Bratislava - Dva dvanáctiletí žáci základní školy v Madunicích u slovenských Piešťan se pokusili oběsit spolužáka. O případu v pátek informuje slovenská televize Markíza.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie

Dva žáci přinutili o přestávce svého spolužáka Patrika, aby si na krk zavěsil šňůrku od hygienického sáčku, kterou chtěli připevnit k tabuli, a pak hocha přimět, aby skočil ze židle. Protože se jim ale nepodařilo šňůru k tabuli připevnit, stoupl si jeden z chlapců na židli a provaz, který měl Patrik kolem krku, držel v ruce.

Patrikovi se nic nestalo. Jeden z útočníků odmítl Patrikovi podkopnout židli. Druhého chlapce, který chtěl v "exekuci" spolužáka pokračovat, vyrušil další žák školy.

"Řekl jsem, že to povím paní zástupkyni. Potom ho pustili a prosili mě, abych o tom nemluvil," uvedl Ivan.

Dvanáctiletého Patrika chtěli jeho stejně staří spolužáci oběsit, aby se mu prý pomstili za to, že kvůli němu dostali špatné známky z angličtiny.

"Byla jsem přesvědčená, že jde asi o srandu, ale když jsem si domyslela, co se z té srandy mohlo stát, že mohli žákovi ublížit...," uvedla zástupkyně školy Valérie Šustová.

Případem, který škola hodnotí jako šikanu, se zabývá policie.

Témata: krimi | Slovensko
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Policisté hledají sedm cizinců, kteří drastickým způsobem zmlátili číšníka

22.04.2018 17:55 Aktualizováno Praha - Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer…

Vražda novorozence v Teplicích: Dítě bylo nalezeno v kontejneru

20.04.2018 12:50 Aktualizováno Teplice - Policie vyšetřuje nález novorozence, jehož tělo bylo objeveno ve čtvrtek vpodvečer v…

Muž dle policie zapálil karavan s lidmi, hrozí mu přísný trest

20.04.2018 10:23 Praha - Policisté obvinili muže, který v dubnu údajně zapálil v areálu Nákladového nádraží Žižkov v…

Dvojnásobná vražda v Ostravě: Senior zabil ženy, s nimiž bydlel

18.04.2018 16:31 Aktualizováno Ostrava - Policie obvinila jednašedesátiletého muže z Ostravy z dvojnásobné vraždy. Podle…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama