V Bratislavě útočí neznámý muž na ženy

Bratislava - Za poslední měsíc došlo v Bratislavě už ke dvěma případům přepadení mladé ženy injekční stříkačkou. K oběma útokům došlo na zastávce městské hromadné dopravy a uspávací látku ketamín policie potvrdila zatím u jednoho z těchto případů, informuje v pátek server Sme.

Přidejte svůj názor

K prvnímu případu došlo v noci 24. října na zastávce MHD na Štefánikově ulici. Pachatel zde zaútočil na 22letou ženu. Mladá žena si od tohoto okamžiku už nic nepamatuje a probrala se asi po šesti hodinách zhruba o 200 metrů dál ve výklenku obytného domu.

Útočník použil injekci s látkou ketamín, která je lékaři užívána jako anestetikum. Ketamín obsahují léky s obchodními názvy Ketanest, Ketaset a Ketalar, které se podle Petra Stanka ze Slovenské lékárnické komory dají legálně získat jen na základě objednávky lékaře.

Slovenská policie, která tento útok vyšetřuje jako sexuální násilí, vyzvala veřejnost, aby pomohla upřesnit místo a pohyb oběti.

Druhý případ se stal v úterý 17. listopadu na zastávce MHD na Předstaničním náměstí. Pachatel tam napadl 26letou ženu, které injekcí stříkl dosud neznámou látku, a ukradl jí kabelku. "Až toxikologický rozbor ukáže, zda byl použit ketamín v obou případech," řekla mluvčí bratislavské policie Tatiana Kurucová.

Policie tento případ vyšetřuje jako loupež.

Témata: krimi
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Ve Frýdlantu se strhla bitka, v nemocnici skončil napadený záchranář

17.09.2017 12:59 Liberec - Opilec v noci na dnešek napadl ve Frýdlantu na Liberecku člena posádky záchranné služby,…

Houbař našel v lese na Českokrumlovsku kostru ženy

16.09.2017 18:00 České Budějovice - Muž vyrazil do lesa u obce Chmelná na Českokrumlovsku, místo hub ale našel…

Případ zmizelé školačky z Ústí byl odložen. Je po smrti, myslí si policie

15.09.2017 12:39 Aktualizováno Ústí nad Labem - Policie odložila případ Michaely Patricie Muzikářové z Ústí nad Labem, která…

Muž v Ostravě zbil řidiče autobusu kvůli zmrzlině

15.09.2017 10:46 Ostrava - Muž (38) v Ostravě-Porubě slovně a pak fyzicky napadl řidiče autobusu, protože ho odmítl…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama