Potomci zavražděného Mrázka a kontroverzního Běly si údajně začínají vyřizovat účty

Praha - Znepřátelené mafiánské rodiny jdou opět proti sobě. Policisté vyšetřují bitku mezi ochrankou syna zavražděného Františka Mrázka a lidí kolem kontroverzního Jaroslava Běly. Uvedla to v úterý ve své zpravodajské relaci TV Nova.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie

Proti sobě stojí podle TV Nova dva synové zavražděných otců - Michal Mrázek a Jaroslav Běla. Ke střetu došlo nedávno přímo ve vile po zavražděném Františku Mrázkovi. "Vyjížděli jsme vstupní bránou, načež už na nás mířili samopaly,“ říká jeden ze členů ochranky Jaroslav Běly.

Běla a jeho společníci si prý chtěli s Mrázkem mladším jen promluvit o vzájemných sporech. Mrázkova ochranka ale podle něj ihned jednoho z jeho mužů napadla. Protistrana tvrdí opak. Policisté zatím obvinili jen Bělu a jeho lidi z omezování osobní svobody, násilí, vydírání. Obě rodiny si přitom nikdy nebraly servítky, jejich kontakty sahaly na státní zastupitelství i do politiky. Mrázka údajně sledovala Bezpečnostní informační služba (BIS) i v den jeho smrti, ta podle Novy informace stále tají.

"Již několikrát jsme uvedli, že ve vyšetřování smrti Františka Mrázka jsme nijak nebránili a vyjadřovat se k tomu nám ani nepřísluší. Je to věc kriminální policie," sdělil Mediafaxu Jan Šubrt, mluvčí BIS. Nejvyšší státní zástupkyně Renáta Vesecká případ Mrázkovy smrti znovu otevřela - údajně kvůli prošetření celého policejního spisu.

Témata: Mafie | krimi
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Pražští policisté pátrají po ženě. Může být agresivní, často pije alkohol

27.05.2018 15:50 Praha - Policie pátrá po šedesátileté Marii Wenigové z Prahy, která je od čtvrtečního rána…

DNA prozradila brutálního útočníka: Muž obviněný z vraždy páchal i loupeže

25.05.2018 13:01 Aktualizováno Hradec Králové - Hradečtí kriminalisté objasnili díky porovnání vzorků DNA několik let staré…

Policie na jihu Moravy nyní pátrá po 10 dětech, zvláštní skupinu tvoří …

25.05.2018 08:34 Brno - Policie v Jihomoravském kraji v současnosti pátrá celkem po deseti pohřešovaných dětech,…

Policie dopadla muže, který napadl Petru Kvitovou

23.05.2018 21:42 Aktualizováno Olomouc - Policisté údajně zadrželi muže podezřelého z předloňského napadení tenistky Petry Kvitové…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama