Hasiči našli již druhého pohřešovaného dělníka ve zříceném domě v Praze

Praha - Hasičům se v sobotu po 22té hodině SELČ podařilo najít již druhého pohřešovaného dělníka v troskách zříceného domu v centru Prahy. Agentuře Mediafax to na místě neštěstí řekl mluvčí hasičů Vít Pernica.

Přidejte svůj názor

záchranné práce na zříceném domě

"Tělo druhé oběti leželo hned vedle prvního muže a taktéž nejeví známky života," řekl Mediafaxu Pernica. První oběť se podařilo hasičům najít krátce před desátou hodinou večer po 33 hodinách záchranných prací. V současné době jsou již obě těla vyproštěny a ohledány lékařkou záchranné služby. "Lékařka konstatovala smrt obou obětí neštěstí," řekl Mediafaxu Pernica.

Obě těla hasiči našli na místě, které označili záchranářští psi. V sutinách by se měli nacházet ještě další nejméně dva dělníci.

Dům v Soukenické ulici v Praze 1 se zřídil v pátek odpoledne kolem 13. hodiny. Jeden z pracovníků, kterému se podařilo před troskami utéct, řekl, že uvnitř zůstali ještě další čtyři jeho kolegové. Podle některých informací by však na místě neštěstí mohlo být pohřešovaných i více, protože ani stavbyvedoucí firmy, která dům rekonstruovala, nevěděl, kolik přesně dělníků na stavbě pracovalo.

Témata: krimi | neštěstí
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rumuny pašující uprchlíky vydá Česko do Německa

24.04.2018 20:08 Plzeň - Čtyři Rumuny obviněné z převaděčství vydá Česko do Německa. Uvedla to dnes televize Prima.…

Policie obvinila Nizozemce, kteří brutálně zkopali číšníka v Praze

24.04.2018 16:14 Aktualizováno Praha - Policisté obvinili pět ze sedmi Nizozemců zadržených pro podezření z napadení číšníka v…

První letošní krádež vinné révy: Zloděj ze země vytrhal přes 1000 kusů

23.04.2018 16:06 Břeclav - Policie na Břeclavsku řeší letošní první krádež sazenic vinné révy. Neznámý pachatel jich…

Policisté hledají sedm cizinců, kteří drastickým způsobem zmlátili číšníka

22.04.2018 17:55 Aktualizováno Praha - Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama