Invalidní důchodkyně na vozíčku zemřela při požáru svého bytu

Brno - Osmašedesátiletá žena upoutaná na invalidní vozík zemřela v sobotu večer při požáru svého bytu v Rajhradě u Brna. V neděli to řekl mluvčí hasičů Jaroslav Haid s tím, že záchranáři našli mrtvou ženu v ložnici, ve které vypukl požár od vadné elektrické zásuvky.

Přidejte svůj názor

Požár bytu v Rajhradě u Brna

Požár vypukl v třípokojovém bytě v prvním patře čtyřpatrového paneláku v Dobrovského ulici v Rajhradě v sobotu večer, dispečer vyslal podle slov Haida k jeho likvidaci čtyři jednotky.

"Oheň vypukl v ložnici zřejmě ve vadné zásuvce elektrického proudu a žár zapálil sousední skříň. Po vyčerpání zásob kyslíku v místnosti oheň přestal sám od sebe hořet," řekl Haid.

Při příjezdu hasičů podle mluvčího záchranářů již ložnice nehořela. Syn důchodkyně spolu ze sousedy otevřeli okna bytu a vypnul přívod elektřiny. "Do silně zakouřené a žhnoucí ložnice hasiči vešli v dýchacích přístrojích a na posteli našli mrtvou invalidní majitelku bytu. "Žena zemřela poté, kdy se nadýchala zplodin hořeni," konstatoval Haid s tím, že přesnou příčinu úmrtí stanoví pitva.

Témata: krimi | požár
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rumuny pašující uprchlíky vydá Česko do Německa

24.04.2018 20:08 Plzeň - Čtyři Rumuny obviněné z převaděčství vydá Česko do Německa. Uvedla to dnes televize Prima.…

Policie obvinila Nizozemce, kteří brutálně zkopali číšníka v Praze

24.04.2018 16:14 Aktualizováno Praha - Policisté obvinili pět ze sedmi Nizozemců zadržených pro podezření z napadení číšníka v…

První letošní krádež vinné révy: Zloděj ze země vytrhal přes 1000 kusů

23.04.2018 16:06 Břeclav - Policie na Břeclavsku řeší letošní první krádež sazenic vinné révy. Neznámý pachatel jich…

Policisté hledají sedm cizinců, kteří drastickým způsobem zmlátili číšníka

22.04.2018 17:55 Aktualizováno Praha - Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama