Policisté objevili v pražských Vysočanech zavražděného muže, pachatel ho zahrabal

Praha - Policisté našli v noci z pátku na sobotu poblíž ulice U vinných sklepů v pražských Vysočanech zahrabanou mrtvolu zavražděného muže. Tělo bylo ve značném stádiu rozkladu, hlavu mělo oddělenou od trupu, pravděpodobného pachatele se podařilo zadržet.

Přidejte svůj názor

Nebožtík byl zahrabán za garážemi zezadu vysočanského vlakového nádraží nedaleko stavební buňky, kde se zdržují bezdomovci. "Mohu potvrdit, že muž byl zavražděn, pravděpodobně bodnou zbraní," řekl Mediafaxu kriminalista. "Mrtvého jsme objevili na základě anonymního telefonátu na linku 158," doplnil. Z jeho slov vyplynulo, že oznamovatel zároveň označil i možného pachatele, který se mu nejspíše se svým činem svěřil. Policistům se podezřelého vzápětí podařilo zadržet.

Jestli vrah i oběť patřili do komunity místních bezdomovců, nechtěl kriminalista komentovat, stejně jako informaci Mediafaxu, že zavražděný měl hlavu oddělenou od trupu. "Tělo bylo ve značném stádiu rozkladu, nelze odhadnout věk oběti, její totožnost není zatím potvrzena, vyšetřování je na samotném počátku," uvedl policista s tím, že byla nařízena soudní pitva.

Témata: krimi
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rumuny pašující uprchlíky vydá Česko do Německa

24.04.2018 20:08 Plzeň - Čtyři Rumuny obviněné z převaděčství vydá Česko do Německa. Uvedla to dnes televize Prima.…

Policie obvinila Nizozemce, kteří brutálně zkopali číšníka v Praze

24.04.2018 16:14 Aktualizováno Praha - Policisté obvinili pět ze sedmi Nizozemců zadržených pro podezření z napadení číšníka v…

První letošní krádež vinné révy: Zloděj ze země vytrhal přes 1000 kusů

23.04.2018 16:06 Břeclav - Policie na Břeclavsku řeší letošní první krádež sazenic vinné révy. Neznámý pachatel jich…

Policisté hledají sedm cizinců, kteří drastickým způsobem zmlátili číšníka

22.04.2018 17:55 Aktualizováno Praha - Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama