V Odrách zemřel dvouletý chlapec, pravděpodobně se utopil ve vaně

Odry - V sobotu zemřelo v Odrách na Novojičínsku dvouleté dítě. Jeho otce museli záchranáři převést do nemocnice, protože byl rozrušený a jevil známky psychické poruchy, řekl mluvčí záchranářů Lukáš Humpl.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie

"Dítě mělo podle informací policie utonout ve vaně," uvedl Humpl s tím, že chlapeček po příjezdu záchranky už nejevil žádné známky života, nedýchal a jeho srdce nepracovalo. Záchranáři sice zahájili srdeční masáž, zasahující lékař však po svém příjezdu zjistil, že malému pacientovi již není možné pomoci a musel konstatovat jeho smrt. "Lékař záchranné služby na tělíčku nenalezl známky násilí ani čerstvá zranění. Vnější ohledání nasvědčovalo utonutí, přesnou příčinu smrti však určí až pitva," uvedl Humpl.


Podle informací policie byl v bytě kromě mrtvého dítěte a jeho otec, který zavolal záchranku, ještě jeho stejně starý sourozenec. Protože otce museli ošetřit lékaři, nemohl poskytnout o události další informace. Příčiny úmrtí chlapce v této chvíli šetří policisté, bližší informace poskytnou až v pondělí po pitvě dítěte.

Témata: krimi
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rumuny pašující uprchlíky vydá Česko do Německa

24.04.2018 20:08 Plzeň - Čtyři Rumuny obviněné z převaděčství vydá Česko do Německa. Uvedla to dnes televize Prima.…

Policie obvinila Nizozemce, kteří brutálně zkopali číšníka v Praze

24.04.2018 16:14 Aktualizováno Praha - Policisté obvinili pět ze sedmi Nizozemců zadržených pro podezření z napadení číšníka v…

První letošní krádež vinné révy: Zloděj ze země vytrhal přes 1000 kusů

23.04.2018 16:06 Břeclav - Policie na Břeclavsku řeší letošní první krádež sazenic vinné révy. Neznámý pachatel jich…

Policisté hledají sedm cizinců, kteří drastickým způsobem zmlátili číšníka

22.04.2018 17:55 Aktualizováno Praha - Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama