OBRAZEM: Ve Starém Městě se při nehodě omotala karoserie kolem řidičova těla

Staré Město - Ve včerejších večerních hodinách těžce havaroval starší manželský pár s vozem Renault Megané na železničním přejezdu.

Přidejte svůj názor

těžká nehoda ve Starém Městě

Řidič vjel na nechráněný železniční přejezd v době, kdy se od Uherského Hradiště blížila souprava spojených dvou motorových lokomotiv. Po těžkém nárazu tlačila lokomotiva auto asi 200 metrů po kolejích.

Manžeslý pár utrpěl dvě těžká zranění. Jako první na místo přijela hlídka Městské policie Staré Město. Strážník počkal na dojezd prvního sanitního vozu a společně se zdravotníky pomohl vytáhnout zraněnou spolujezdkyni.

Hasiči přijeli o pár minut později. Čekalo na ně složité vyprošťování. Karosérie se doslova omotala kolem těla řidiče. Hasiči museli použít speciální vyprošťovací a hydraulické zařízení, kterým se podařilo postupně vrak rozstříhat a uvolnit sevření. Po vyproštění byl přenesen do druhého vozu zdravotnické záchranné služby.

Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byla zcela zastavena doprava na železniční trati mezi Starým Městem a Uherským Hradištěm. Odstraňování následků trvalo do pozdních nočních hodin. 

Témata: černá kronika
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rumuny pašující uprchlíky vydá Česko do Německa

24.04.2018 20:08 Plzeň - Čtyři Rumuny obviněné z převaděčství vydá Česko do Německa. Uvedla to dnes televize Prima.…

Policie obvinila Nizozemce, kteří brutálně zkopali číšníka v Praze

24.04.2018 16:14 Aktualizováno Praha - Policisté obvinili pět ze sedmi Nizozemců zadržených pro podezření z napadení číšníka v…

První letošní krádež vinné révy: Zloděj ze země vytrhal přes 1000 kusů

23.04.2018 16:06 Břeclav - Policie na Břeclavsku řeší letošní první krádež sazenic vinné révy. Neznámý pachatel jich…

Policisté hledají sedm cizinců, kteří drastickým způsobem zmlátili číšníka

22.04.2018 17:55 Aktualizováno Praha - Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama