Policisté našli v centru Chebu pěstírnu marihuany

CHEB - Výslechem trojice zadržených Vietnamců začali chebští policisté ve středu vyšetřovat nález pěstírny marihuany.Odhalili jí v centru města v Dyleňské ulici, kde bezmála tisíc kusů konopí vyhřívaly infralampy, zapojené Asiaty načerno.

Přidejte svůj názor

"Hydroponní pěstírnu marihuany odhalili místní kriminalisté na základě vlastního vyšetřování. Při domovní prohlídce našli 965 kusů různě velkých rostlin konopí a v objektu zadrželi tři cizince. Vyšetřování ještě není u konce," řekl ve středu agentuře Mediafax mluvčí chebské policie Ladislav Böhm.

Zatímco minulé pěstírny marihuany byly v pronajatých domech a bývalých skladech na samotách a v malých obcích, tentokrát pěstovali Vietnamci marihuanu v centru Chebu. "Zřejmě se domnívali, že pod svícnem je tma. Jejich drzost roste. Lidé v domě netušili, co se tam děje. Veškeré infralampy a ventilátory měli samozřejmě nelegálně připojeny na elektrický rozvod v domě," upřesnili kriminalisté.

Kromě zabavených rostlin a vybavení odvezli policisté trojici hlídačů pěstírny. Za výrobu marihuany jim hrozí pět let vězení. Pokud soud uzná, že šlo o organizovanou výrobu drog, mohou být potrestáni až deseti lety vězení. Na Chebsku je to již třináctá odhalená hydroponní pěstírna.

Témata: krimi
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rumuny pašující uprchlíky vydá Česko do Německa

24.04.2018 20:08 Plzeň - Čtyři Rumuny obviněné z převaděčství vydá Česko do Německa. Uvedla to dnes televize Prima.…

Policie obvinila Nizozemce, kteří brutálně zkopali číšníka v Praze

24.04.2018 16:14 Aktualizováno Praha - Policisté obvinili pět ze sedmi Nizozemců zadržených pro podezření z napadení číšníka v…

První letošní krádež vinné révy: Zloděj ze země vytrhal přes 1000 kusů

23.04.2018 16:06 Břeclav - Policie na Břeclavsku řeší letošní první krádež sazenic vinné révy. Neznámý pachatel jich…

Policisté hledají sedm cizinců, kteří drastickým způsobem zmlátili číšníka

22.04.2018 17:55 Aktualizováno Praha - Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama