Policie dopadla vraha, který zastřelil bývalou přítelkyni

Ostrava - Policie chytila kolem 21. hodiny u Opavy muže, který v neděli ráno střelil kulovnicí do hlavy svou bývalou přítelkyni.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie

Policisté ozbrojeného muže honili celý den i s pomocí psovoda a helikoptéry v okolí Vítkova na severní Moravě, kde se událost odehrála. Podle tn.cz ho již převezli na služebnu, kde ho budou v následujících hodinách vyslýchat.

Policisty přivolal na místo tragedie svědek události, podle některých informací milenec zavražděné, který ráno kolem šesté hodiny od pětadvacetileté ženy odcházel. "Odcházející potkal na chodbě domu muže, který ho zatlačil zpět do bytu. Oznamovatel nechápal, co se děje. Nezvaný host pak zamířil za ženou do jednoho z pokojů, načež vyšla rána z nějaké zbraně a pachatel se dal okamžitě na útěk. Svědek pak v šoku z celé události zamířil co nejrychleji na nejbližší policejní stanici, aby vše ohlásil," uvedla mluvčí severomoravských policistů Soňa Štětínská.

Těžce zraněnou ženu přepravoval záchrnářský vrtulník do ostravské fukultní nemocnice. "Pacientka utrpěla střelné poranění hlavy, v době příjezdu záchranářů byla v bezvědomí se selhávajícím dýcháním. Zasahující lékař proto musel provést intubaci dýchacích cest a zajistit umělou plicní ventilaci. Záchrnáři jí podali infuzní roztoky a nezbytné léky," uvedl po poledni mluvčí záchrnářů Lukáš Humpl. Žena ale po převozu v nemocnici zemřela.

Témata: krimi
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Ve Frýdlantu se strhla bitka, v nemocnici skončil napadený záchranář

17.09.2017 12:59 Liberec - Opilec v noci na dnešek napadl ve Frýdlantu na Liberecku člena posádky záchranné služby,…

Houbař našel v lese na Českokrumlovsku kostru ženy

16.09.2017 18:00 České Budějovice - Muž vyrazil do lesa u obce Chmelná na Českokrumlovsku, místo hub ale našel…

Případ zmizelé školačky z Ústí byl odložen. Je po smrti, myslí si policie

15.09.2017 12:39 Aktualizováno Ústí nad Labem - Policie odložila případ Michaely Patricie Muzikářové z Ústí nad Labem, která…

Muž v Ostravě zbil řidiče autobusu kvůli zmrzlině

15.09.2017 10:46 Ostrava - Muž (38) v Ostravě-Porubě slovně a pak fyzicky napadl řidiče autobusu, protože ho odmítl…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama