Agresivní násilník s paralyzérem přepadl v Praze mladou ženu

Praha - Násilník s paralyzérem přepadl ve středu před půlnocí v Luhovské ulici v Praze 8 mladou ženu. Jak ve čtvrtek informovala mluvčí pražské policie Andrea Zoulová, kriminalisté po útočníkovi marně pátrají.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie

"Násilník nejdříve mladou ženu zastavil a zeptal se jí, kolik je hodin. Poté ji ale popadl za límec bundy, vytáhl paralyzér a požadoval, aby jej následovala," popsala Zoulová.

Přepadená žena ale neposlechla a proto útočník paralyzér použil. "Navzdory několika výbojům paralyzéru se pokusila o aktivní obranu údery a kopy," doplnila Zoulová. Muž se ale nechtěl tak snadno vzdát, proto ženu začal bít pěstmi a snažil se jí odtáhnout k Čimickému háji. Nakonec mu ale oběť utekla a okamžitě zalarmovala policii. Ta začala po pachateli pátrat, ale zatím neúspěšně.

Mladá žena policistům útočníka podrobně popsala. Jde o zhruba dvacetiletého až pětadvacetiletého mladíka silnější a menší postavy. Je bílé pleti, má kulatý obličej, hladce oholenou tvář a hnědé vlnité mikádo. Na přepadení si oblékl černé volnější kalhoty a větrovku okrové barvy. "Mluvil česky bez přízvuku," uvedla mluvčí.

Pokud by o hledaném muži někdo věděl nějaké informace, může je policii sdělit na telefonním čísle 974859325, nebo 974859538 či na lince 158.

Témata: krimi
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Policisté hledají sedm cizinců, kteří drastickým způsobem zmlátili číšníka

22.04.2018 17:55 Aktualizováno Praha - Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer…

Vražda novorozence v Teplicích: Dítě bylo nalezeno v kontejneru

20.04.2018 12:50 Aktualizováno Teplice - Policie vyšetřuje nález novorozence, jehož tělo bylo objeveno ve čtvrtek vpodvečer v…

Muž dle policie zapálil karavan s lidmi, hrozí mu přísný trest

20.04.2018 10:23 Praha - Policisté obvinili muže, který v dubnu údajně zapálil v areálu Nákladového nádraží Žižkov v…

Dvojnásobná vražda v Ostravě: Senior zabil ženy, s nimiž bydlel

18.04.2018 16:31 Aktualizováno Ostrava - Policie obvinila jednašedesátiletého muže z Ostravy z dvojnásobné vraždy. Podle…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama