Dva Romové v autobuse MHD surově zbili mladého muže

Praha - O tom, že jízda autobusem MHD po setmění se může změnit v noční můru, se ve středu kolem dvaadvacáté hodiny přesvědčil mladý muž, který jel nočním autobusem MHD č. 510 na pražský Jarov. Těsně před zastávkou Novovysočanská jej přímo v autobuse napadli dva Romové, kteří jej zbili téměř do bezvědomí.

Diskuze zablokovaná

Ilustrační fotografie

Celý incident podle řidiče autobusu začal o několik zastávek dříve, kdy přistoupili dva Romové a podle jeho slov se chovali hlučně. Mladý muž je vyzval, aby se zklidnili, což se mu stalo osudným. " Musel jsem zastavit a jít je napomenout, aby se chovali slušně, jinak si budou muset vystoupit, " popsal řidič autobusu výtržnost, kvůli které musel později na několik desítek minut přerušit jízdu.

Potom co řidič uklidnil slovní konflikt, pokračoval dál v jízdě, kdy v zastávce Novovysočanská za ním přišel jeden z cestujících se žádostí o přivolání policie. " Přišel za mnou pán a řekl mi, ať zavolám policii, protože toho kluka začali na zemi mlátit hlava nehlava, tak jsem na zastávce zastavil a zavolal policii, " pokračoval šofér a dodal, že poté co zastavil, tak útočníci z autobusu utekli.

Zraněný muž skončil v péči záchranářů, kteří jej museli převést do nemocnice k ošetření, a po dvojici násilníků zahájila policie intenzivní pátrání.

Témata: krimi | Romové
DISKUZE BYLA ZABLOKOVÁNA!
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Muž zapálil matčin dům a střílel na řidičku, je ve vazbě

23.05.2017 12:16 Veselí nad Moravou - Muž (25) je podezřelý, že na Hodonínsku zapálil dům své matky a také plynovou…

Na Kladensku našli mrtvou seniorku, zřejmě byla zavražděna

22.05.2017 14:58 Aktualizováno Kladno - V Nové Vsi na Kladensku byla dnes nalezena mrtvá seniorka (84), patrně šlo o vraždu.…

Tři muži stanuli před soudem. Chtěli z dívky udělat sexuální otrokyni

18.05.2017 21:00 Brno - U Krajského soudu v Brně dnes pokračuje hlavní líčení se třemi muži, které obžaloba viní z…

Cizinec přijel do ČR za krásami dívek, čtyři okradl. Policie hledá další…

14.05.2017 16:49 Praha - Policisté dopadli muže (34), který podle nich podvodně vymámil na internetu od čtyř žen…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama