Dva Romové v autobuse MHD surově zbili mladého muže

Praha - O tom, že jízda autobusem MHD po setmění se může změnit v noční můru, se ve středu kolem dvaadvacáté hodiny přesvědčil mladý muž, který jel nočním autobusem MHD č. 510 na pražský Jarov. Těsně před zastávkou Novovysočanská jej přímo v autobuse napadli dva Romové, kteří jej zbili téměř do bezvědomí.

Diskuze zablokovaná

Ilustrační fotografie

Celý incident podle řidiče autobusu začal o několik zastávek dříve, kdy přistoupili dva Romové a podle jeho slov se chovali hlučně. Mladý muž je vyzval, aby se zklidnili, což se mu stalo osudným. " Musel jsem zastavit a jít je napomenout, aby se chovali slušně, jinak si budou muset vystoupit, " popsal řidič autobusu výtržnost, kvůli které musel později na několik desítek minut přerušit jízdu.

Potom co řidič uklidnil slovní konflikt, pokračoval dál v jízdě, kdy v zastávce Novovysočanská za ním přišel jeden z cestujících se žádostí o přivolání policie. " Přišel za mnou pán a řekl mi, ať zavolám policii, protože toho kluka začali na zemi mlátit hlava nehlava, tak jsem na zastávce zastavil a zavolal policii, " pokračoval šofér a dodal, že poté co zastavil, tak útočníci z autobusu utekli.

Zraněný muž skončil v péči záchranářů, kteří jej museli převést do nemocnice k ošetření, a po dvojici násilníků zahájila policie intenzivní pátrání.

Témata: krimi | Romové
DISKUZE BYLA ZABLOKOVÁNA!
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Ve Frýdlantu se strhla bitka, v nemocnici skončil napadený záchranář

17.09.2017 12:59 Liberec - Opilec v noci na dnešek napadl ve Frýdlantu na Liberecku člena posádky záchranné služby,…

Houbař našel v lese na Českokrumlovsku kostru ženy

16.09.2017 18:00 České Budějovice - Muž vyrazil do lesa u obce Chmelná na Českokrumlovsku, místo hub ale našel…

Případ zmizelé školačky z Ústí byl odložen. Je po smrti, myslí si policie

15.09.2017 12:39 Aktualizováno Ústí nad Labem - Policie odložila případ Michaely Patricie Muzikářové z Ústí nad Labem, která…

Muž v Ostravě zbil řidiče autobusu kvůli zmrzlině

15.09.2017 10:46 Ostrava - Muž (38) v Ostravě-Porubě slovně a pak fyzicky napadl řidiče autobusu, protože ho odmítl…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama