Mladá žena v Praze pokousala strážníka, skončil v nemocnici

PRAHA - Mladá žena pokousala ve čtvrtek kolem půl druhé v noci strážníka z Prahy 1, když chtěl zabránit jejím výtržnostem. Agentuře Mediafax to v pátek sdělil Rudolf Rubeš z tiskového oddělení pražských městských strážníků.

Přidejte svůj názor

Hlídka strážníků procházela v noci Václavským náměstím, když uslyšela hlasitý ženský křik. Muži zákona se tedy rozběhli do Vodičkovy ulice, odkud zvuky vycházely. Objevili tam mladou osmadvacetiletou ženu, která se držela nárazníku tramvaje noční linky 55 a bránila jí v odjezdu.

Strážnici ženu vyzvali, aby přestala dělat výtržnosti a ukázala jim doklady. Nic z toho však neudělala, naopak se pokusila z místa utéct. Jeden ze strážníků se rozhodl použít donucovacích prostředků, ale žena se mu zničehonic zakousla do předloktí levé ruky. Strážníka pak museli ošetřit lékaři v nemocnici.

Útočnice skončila kvůli podezření ze spáchání trestného činu útok na veřejného činitele na služebně republikové policie, která případ začala vyšetřovat.

Témata: policie
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rumuny pašující uprchlíky vydá Česko do Německa

24.04.2018 20:08 Plzeň - Čtyři Rumuny obviněné z převaděčství vydá Česko do Německa. Uvedla to dnes televize Prima.…

Policie obvinila Nizozemce, kteří brutálně zkopali číšníka v Praze

24.04.2018 16:14 Aktualizováno Praha - Policisté obvinili pět ze sedmi Nizozemců zadržených pro podezření z napadení číšníka v…

První letošní krádež vinné révy: Zloděj ze země vytrhal přes 1000 kusů

23.04.2018 16:06 Břeclav - Policie na Břeclavsku řeší letošní první krádež sazenic vinné révy. Neznámý pachatel jich…

Policisté hledají sedm cizinců, kteří drastickým způsobem zmlátili číšníka

22.04.2018 17:55 Aktualizováno Praha - Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama