V pražské restauraci vybuchl neznámý nástražný systém, čtyři zranění

Praha - V restauraci v Sokolovské ulici v pražském Karlíně vybuchl ve čtvrtek před třiadvacátou hodinou zatím neznámý nástražný systém, tři osoby jsou zraněny lehce, jedna těžce. Přímo na místě to sdělil velitel hasičů.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie

Policie přijala oznámení o výbuchu ve 22:32. Do restaurace měl podle prvotních informací přijít muž s kufříkem, který si položil vedle stolu, kde večeřel. Kufřík pak následně explodoval. Policejní mluvčí Jolana Číhová pouze potvrdila, že se zřejmě jednalo o výbuch zavazadla jednoho z hostů. „V současné době víme, že jsou zraněny čtyři osoby, přesný rozsah zranění nám ale zatím není znám,“ řekla mluvčí policie.

Jak agentura Mediafax zjistila přímo na místě, v prostorách restaurace byla výjezdová skupina policie, která provedla společně s pyrotechnikem ohledání místa exploze. „Co přesně explodovalo, teď nevíme, je to předmětem dalšího šetření, bude také nutné provést odbornou expertízu,“ vysvětlila mluvčí.

Výbuch neměl budovu nijak narušit. Zda byl výbuch plánovaný, policie teprve zjišťuje. „Prozatím se nebudeme vyjadřovat k identifikaci osoby, která u sebe měla ono zavazadlo,“ dodala Číhová.

Témata: krimi
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rumuny pašující uprchlíky vydá Česko do Německa

24.04.2018 20:08 Plzeň - Čtyři Rumuny obviněné z převaděčství vydá Česko do Německa. Uvedla to dnes televize Prima.…

Policie obvinila Nizozemce, kteří brutálně zkopali číšníka v Praze

24.04.2018 16:14 Aktualizováno Praha - Policisté obvinili pět ze sedmi Nizozemců zadržených pro podezření z napadení číšníka v…

První letošní krádež vinné révy: Zloděj ze země vytrhal přes 1000 kusů

23.04.2018 16:06 Břeclav - Policie na Břeclavsku řeší letošní první krádež sazenic vinné révy. Neznámý pachatel jich…

Policisté hledají sedm cizinců, kteří drastickým způsobem zmlátili číšníka

22.04.2018 17:55 Aktualizováno Praha - Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama