Policie pátrá po muži, který u dětského hřiště v Praze znásilnil dívku

Praha - Policie pátrá po pachateli, který v úterý večer u dětského hřiště v Seidlově ulici v Praze 4 znásilnil mladistvou dívku. Ve čtvrtek o tom informoval mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie

Muž dívku znásilnil kolem desáté hodiny večer. "Útočník ji nejprve brutálně napadl a poté znásilnil. Z místa odešel neznámým směrem. Otřesená dívka vše oznámila svým rodičům a ti kontaktovali policii," popsal Hulan.

Policisté po násilníkovi začali okamžitě pátrat, ale zatím bezvýsledně. Proto se policie obrací na případné svědky, kteří se v úterý večer pohybovali v blízkosti ulic Imrychova, Seidlova nebo Zárubova. "Jakékoli informace mohou volat na linku 158 nebo vše ohlásit na nejbližší policejní služebně," upozornil Hulan.

Policie znásilnění dává do souvislosti s případem z loňského dubna, kdy se v Baarově ulici opět v Praze 4 stal obdobný případ. "Neznámý pachatel na chodbě domu napadenou dívku osahával. Tehdy násilník svého cíle nedosáhl," vysvětlil Hulan a dodal, že popis je téměř totožný s podobiznou pachatele, který v úterý znásilnil mladistvou.

Podle výpovědi mladistvé je muž 175 centimetrů vysoký, má silnější postavu s mírně vypouklým břichem, je světlé pěti, oholen, má delší černou bradku, hnědé oči a hnědé kudrnaté vlasy v culíku. Nápadné na něm je husté černé spojené obočí a již zhojená jizva pod pravým okem. Na sobě měl černé kalhoty, mikinu s kapucí. Byl zanedbaného zevnějšku a zapáchal. "Mluvil česky bez cizího přízvuku a měl hluboký hlas," ukončil Hulan. Identikit podezřelého je umístěn na webových stránkách pražské policie.

Témata: krimi | Znásilnění
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Podivná vražda Lucie v Ostravě trápí policii už 20 let, brzy bude promlčena

23.11.2017 17:13 Aktualizováno Ostrava - 15. prosince uplyne promlčecí lhůta u 20 let staré vraždy dvacetileté Lucie z Ostravy.…

Cizinec vylákal z finanční správy 2,4 milionu. Postupoval velmi mazaně

23.11.2017 12:11 Praha - Cizinci, který čelí stíhání za pokus o vylákání desítek milionů korun z Finanční správy ČR,…

Česká modelka má za napadení strávit ve vězení 5,5 roku

22.11.2017 13:12 Ostrava - Krajský soud v Ostravě poslal na 5,5 roku do vězení třiadvacetiletou Sarah Chlebkovou.…

Útočný sadista u soudu. V minulosti opakovaně znásilňoval, teď mu hrozí až…

21.11.2017 13:36 Liberec - Jozef Giňa (54), který podle obžaloby před rokem v Jablonci znásilnil a pokusil se zabít…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama