Policie pátrá po muži, který u dětského hřiště v Praze znásilnil dívku

Praha - Policie pátrá po pachateli, který v úterý večer u dětského hřiště v Seidlově ulici v Praze 4 znásilnil mladistvou dívku. Ve čtvrtek o tom informoval mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie

Muž dívku znásilnil kolem desáté hodiny večer. "Útočník ji nejprve brutálně napadl a poté znásilnil. Z místa odešel neznámým směrem. Otřesená dívka vše oznámila svým rodičům a ti kontaktovali policii," popsal Hulan.

Policisté po násilníkovi začali okamžitě pátrat, ale zatím bezvýsledně. Proto se policie obrací na případné svědky, kteří se v úterý večer pohybovali v blízkosti ulic Imrychova, Seidlova nebo Zárubova. "Jakékoli informace mohou volat na linku 158 nebo vše ohlásit na nejbližší policejní služebně," upozornil Hulan.

Policie znásilnění dává do souvislosti s případem z loňského dubna, kdy se v Baarově ulici opět v Praze 4 stal obdobný případ. "Neznámý pachatel na chodbě domu napadenou dívku osahával. Tehdy násilník svého cíle nedosáhl," vysvětlil Hulan a dodal, že popis je téměř totožný s podobiznou pachatele, který v úterý znásilnil mladistvou.

Podle výpovědi mladistvé je muž 175 centimetrů vysoký, má silnější postavu s mírně vypouklým břichem, je světlé pěti, oholen, má delší černou bradku, hnědé oči a hnědé kudrnaté vlasy v culíku. Nápadné na něm je husté černé spojené obočí a již zhojená jizva pod pravým okem. Na sobě měl černé kalhoty, mikinu s kapucí. Byl zanedbaného zevnějšku a zapáchal. "Mluvil česky bez cizího přízvuku a měl hluboký hlas," ukončil Hulan. Identikit podezřelého je umístěn na webových stránkách pražské policie.

Témata: krimi | Znásilnění
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Policisté hledají sedm cizinců, kteří drastickým způsobem zmlátili číšníka

22.04.2018 17:55 Aktualizováno Praha - Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer…

Vražda novorozence v Teplicích: Dítě bylo nalezeno v kontejneru

20.04.2018 12:50 Aktualizováno Teplice - Policie vyšetřuje nález novorozence, jehož tělo bylo objeveno ve čtvrtek vpodvečer v…

Muž dle policie zapálil karavan s lidmi, hrozí mu přísný trest

20.04.2018 10:23 Praha - Policisté obvinili muže, který v dubnu údajně zapálil v areálu Nákladového nádraží Žižkov v…

Dvojnásobná vražda v Ostravě: Senior zabil ženy, s nimiž bydlel

18.04.2018 16:31 Aktualizováno Ostrava - Policie obvinila jednašedesátiletého muže z Ostravy z dvojnásobné vraždy. Podle…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama