Policie našla v areálu pražské soukromé firmy mrtvolu neznámé ženy

Praha - Policie našla ve čtvrtek kolem poledne na dvoře v areálu soukromé firmy v Argentinské ulici v pražských Holešovicích tělo ženy. Jak agentura Mediafax zjistila přímo na místě, šlo o bezdomovkyni.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie

Mrtvola ležela v objektu v malé místnosti pravděpodobně delší dobu, protože okolí nálezu značně zapáchalo rozkládajícím se tělem. Na místo přijeli vyšetřovatelé, kteří prostor i tělo ohledali a zajistili stopy k určení příčiny smrti.  V malé místnosti, kde mrtvola ležela, bylo mnoho pomuchlaných hadrů, na kterých mohla žena přespávat.

Šlo o bezdomovkyni, která neměla kde bydlet a s firmou se dohodla, že v místnosti, která byla pro společnost nepotřebná, bude přespávat. Podle předběžných výsledků žena nenesla stopy násilí. Je tedy pravděpodobné, že zemřela přirozenou smrtí.

Žena sice neměla u sebe doklady, ale zaměstnanci firmy ji znali. "Šlo o 74letou paní," sdělila mluvčí pražské policie Andrea Zoulová.

Vyšetřovatelé ohledali mrtvolu a po hodině ji předali pohřební službě, která ji odvezla. Policie ale zůstala na místě a prohledala ještě místnost, ve které tělo leželo. Je možné, že žena byla mrtvá už delší dobu, ale vzhledem k tomu, že byla zasypaná různými věcmi, například batůžkem a oblečením, nikdo o tom, že je mrtvá, nevěděl. Než se k mrtvole policie dostala, musela vyházet hromadu věcí.

Témata: krimi
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Agresor bez varování napadal lidi ve Vsetíně. Hrozí mu přísný trest

20.11.2017 14:39 Vsetín - Muž (33), který je podezřelý z napadení tří lidí ve Vsetíně, skončil ve vazbě. Policisté…

Smrt policisty v Olomouci byla vražda. Pachatel se díval, jak oběť trpí

20.11.2017 11:16 Olomouc - Kriminalisté obvinili muže (33) z vraždy olomouckého policisty. Jeho smrt se původně…

Policisté odložili případ napadení Kvitové, pachatel stále uniká

16.11.2017 11:16 Olomouc - Policisté po 11 měsících odložili případ napadení tenistky Petry Kvitové v jejím…

Dívku v Praze pobodal gymnazista, přiznal se. Oběti zasadil desítky ran

15.11.2017 13:08 Aktualizováno Praha - Z pokusu o vraždu v Horních Měcholupech byl dnes obviněn mladictví muž. Vzhledem k jeho…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama