Policie našla v areálu pražské soukromé firmy mrtvolu neznámé ženy

Praha - Policie našla ve čtvrtek kolem poledne na dvoře v areálu soukromé firmy v Argentinské ulici v pražských Holešovicích tělo ženy. Jak agentura Mediafax zjistila přímo na místě, šlo o bezdomovkyni.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie

Mrtvola ležela v objektu v malé místnosti pravděpodobně delší dobu, protože okolí nálezu značně zapáchalo rozkládajícím se tělem. Na místo přijeli vyšetřovatelé, kteří prostor i tělo ohledali a zajistili stopy k určení příčiny smrti.  V malé místnosti, kde mrtvola ležela, bylo mnoho pomuchlaných hadrů, na kterých mohla žena přespávat.

Šlo o bezdomovkyni, která neměla kde bydlet a s firmou se dohodla, že v místnosti, která byla pro společnost nepotřebná, bude přespávat. Podle předběžných výsledků žena nenesla stopy násilí. Je tedy pravděpodobné, že zemřela přirozenou smrtí.

Žena sice neměla u sebe doklady, ale zaměstnanci firmy ji znali. "Šlo o 74letou paní," sdělila mluvčí pražské policie Andrea Zoulová.

Vyšetřovatelé ohledali mrtvolu a po hodině ji předali pohřební službě, která ji odvezla. Policie ale zůstala na místě a prohledala ještě místnost, ve které tělo leželo. Je možné, že žena byla mrtvá už delší dobu, ale vzhledem k tomu, že byla zasypaná různými věcmi, například batůžkem a oblečením, nikdo o tom, že je mrtvá, nevěděl. Než se k mrtvole policie dostala, musela vyházet hromadu věcí.

Témata: krimi
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rumuny pašující uprchlíky vydá Česko do Německa

24.04.2018 20:08 Plzeň - Čtyři Rumuny obviněné z převaděčství vydá Česko do Německa. Uvedla to dnes televize Prima.…

Policie obvinila Nizozemce, kteří brutálně zkopali číšníka v Praze

24.04.2018 16:14 Aktualizováno Praha - Policisté obvinili pět ze sedmi Nizozemců zadržených pro podezření z napadení číšníka v…

První letošní krádež vinné révy: Zloděj ze země vytrhal přes 1000 kusů

23.04.2018 16:06 Břeclav - Policie na Břeclavsku řeší letošní první krádež sazenic vinné révy. Neznámý pachatel jich…

Policisté hledají sedm cizinců, kteří drastickým způsobem zmlátili číšníka

22.04.2018 17:55 Aktualizováno Praha - Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama