V Praze utonula invalidní žena, zřejmě sjela s vozíkem do vodní nádrže

Praha - V Praze utonula v pondělí po poledni zatím neznámá invalidní žena, policie zjišťuje, zda se jedná o nešťastnou náhodu nebo násilnou smrt. Kriminalisté jsou na místě a není vyloučena ani technická závada na elektrickém invalidním vozíku, potvrdila Iva Knolová, mluvčí pražské policie.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie

Na místě neštěstí, v Zahradníčkově ulici v Praze 5 jsou přítomni i hasiči. "Zatím prohledáváme i dno nádrže, zda neobjevíme předmět nebo cokoliv, co by napomohlo objasnit příčinu utonutí," řekl Michal Filip, vyšetřovatel pražských hasičů.

Agentura Mediafax na místě zjistila, že na břehu nádrže jsou poházeny zbytky pečiva, které ženě mohlo sloužit jako krmivo pro vodní ptactvo.

Podle předběžných informací se jedná o starší osobu, její identita není polici dosud známa. "Bude pravděpodobně nařízena soudní pitva, utonulá u sebe neměla žádné doklady. Policisté zatím nezjistili žádné zjevné stopy násilí, ale po pitvě může být vše jinak." upřesnila Knolová. Kriminalisté tak pracují s dvěma verzemi - nešťastná náhoda nebo cizí zavinění smrti neznámé ženy.

Témata: krimi | utonutí
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rumuny pašující uprchlíky vydá Česko do Německa

24.04.2018 20:08 Plzeň - Čtyři Rumuny obviněné z převaděčství vydá Česko do Německa. Uvedla to dnes televize Prima.…

Policie obvinila Nizozemce, kteří brutálně zkopali číšníka v Praze

24.04.2018 16:14 Aktualizováno Praha - Policisté obvinili pět ze sedmi Nizozemců zadržených pro podezření z napadení číšníka v…

První letošní krádež vinné révy: Zloděj ze země vytrhal přes 1000 kusů

23.04.2018 16:06 Břeclav - Policie na Břeclavsku řeší letošní první krádež sazenic vinné révy. Neznámý pachatel jich…

Policisté hledají sedm cizinců, kteří drastickým způsobem zmlátili číšníka

22.04.2018 17:55 Aktualizováno Praha - Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama