Muž skočil ve stanici metra C Kobylisy pod vlak

Praha - Muž skočil v neděli krátce po deváté hodině ráno ve stanici metra C Kobylisy pod vlak. Potvrdila to mluvčí pražské policie Eva Miklíková.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie

"Podle předběžných informací muž skočil pod projíždějící vlak," vysvětlila policejní mluvčí.

"Asi šedesátiletého muže museli záchranáři zaintubovat a poté jej převezli s vážným úrazem hlavy do Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích," vylíčila mluvčí pražské záchranné služby Jiřina Ernestová.

Podle dostupných informací byl muž psychicky nemocný a léčil se v bohnické psychiatrické léčebně. V době události měl zrovna povolenou vycházku.

"Incident se odehrál třináct minut po deváté hodině, museli jsme zastavit provoz na trase Nádraží Holešovice směr Letňany," sdělil mluvčí pražského dopravního podniku Ondřej Pečený. "Po dobu uzavírky jsme cestujícím zajišťovali náhradní autobusovou dopravu," dodal s tím, že provoz se podařilo obnovit tři minuty po desáté hodině.

Během víkendu se jedná již o druhého člověka, který zastavil metro. V sobotu dopoledne svým pádem přerušil provoz metra B ve stanici Palmovka opilý a nesvéprávný muž zhruba na 15 minut. Měl ale velké štěstí, protože v tu dobu zrovna stanicí neprojížděla žádná vlaková souprava, a tak z kolejiště zvládl vylézt sám. Záchranka jej pak převezla na ošetření do Fakultní nemocnice Na Bulovce.

Pády do kolejiště nebyly to jediné, co se v sobotu v pražských metrech dělo. Během dopoledne zemřel v prostorách po zaměstnance konečné stanice trasy C Háje nemocný pracovník úklidové firmy.

Témata: krimi
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Policisté hledají sedm cizinců, kteří drastickým způsobem zmlátili číšníka

22.04.2018 17:55 Aktualizováno Praha - Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer…

Vražda novorozence v Teplicích: Dítě bylo nalezeno v kontejneru

20.04.2018 12:50 Aktualizováno Teplice - Policie vyšetřuje nález novorozence, jehož tělo bylo objeveno ve čtvrtek vpodvečer v…

Muž dle policie zapálil karavan s lidmi, hrozí mu přísný trest

20.04.2018 10:23 Praha - Policisté obvinili muže, který v dubnu údajně zapálil v areálu Nákladového nádraží Žižkov v…

Dvojnásobná vražda v Ostravě: Senior zabil ženy, s nimiž bydlel

18.04.2018 16:31 Aktualizováno Ostrava - Policie obvinila jednašedesátiletého muže z Ostravy z dvojnásobné vraždy. Podle…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama