Na dálnici D1 poblíž Průhonic zahynul chodec

Průhonice - K tragické dopravní nehodě, při níž přišel o život chodec, došlo ve čtvrtek po desáté hodině večer na desátém kilometru dálnici D1 poblíž Průhonic ve směru na Prahu. Z dosud nezjištěných příčin zde chodec vkročil do pravého jízdního pruhu dálnice, kde jej zachytilo projíždějící vozidlo.

Přidejte svůj názor

Tragédie se udála u čerpací stanice Shell, kde si byl podle výpovědi jednoho z očitých svědků nešťastník koupit pivo. " Seděl jsem v autě a koukal na televizi, když v tom jsem uslyšel žuchnutí, jako když kamion na něco najede a pak jsem viděl, jak z benzinky vyběhli lidé, kteří říkali, že někoho přejelo auto. Tak jsem vysedl a běžel jsem k dálnici, abych zastavil přijíždějící auta. Po chvíli se mi podařilo před místem střetu zastavit kamion, řekl Mediafaxu očitý svědek nehody, který na pumpě odpočíval.

Podle něj však mužovo tělo přejelo ještě několik projíždějících aut, což policistům podstatně ztížilo identifikaci. " Podle ohledávající lékařky to byl muž, " komentoval situaci na místě jeden z dopravních policistů, neboť části těla byly v důsledku několikanásobného přejetí těla rozesety v délce několika desítek metrů.

Kvůli vyšetřování nehody policisté museli policisté uzavřít prostřední a pravý jízdní pruh. Naštěstí se vzhledem k nízké hustotě provozu netvořily kolony. " Přesnou příčinu nehody zatím neznáme a je předmětem dalšího šetření, je možné, že muž se snažil dálnici v tomto místě přejít, " uzavřel dopravní policista.

Témata: krimi
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rumuny pašující uprchlíky vydá Česko do Německa

24.04.2018 20:08 Plzeň - Čtyři Rumuny obviněné z převaděčství vydá Česko do Německa. Uvedla to dnes televize Prima.…

Policie obvinila Nizozemce, kteří brutálně zkopali číšníka v Praze

24.04.2018 16:14 Aktualizováno Praha - Policisté obvinili pět ze sedmi Nizozemců zadržených pro podezření z napadení číšníka v…

První letošní krádež vinné révy: Zloděj ze země vytrhal přes 1000 kusů

23.04.2018 16:06 Břeclav - Policie na Břeclavsku řeší letošní první krádež sazenic vinné révy. Neznámý pachatel jich…

Policisté hledají sedm cizinců, kteří drastickým způsobem zmlátili číšníka

22.04.2018 17:55 Aktualizováno Praha - Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama