Na dálnici D1 poblíž Průhonic zahynul chodec

Průhonice - K tragické dopravní nehodě, při níž přišel o život chodec, došlo ve čtvrtek po desáté hodině večer na desátém kilometru dálnici D1 poblíž Průhonic ve směru na Prahu. Z dosud nezjištěných příčin zde chodec vkročil do pravého jízdního pruhu dálnice, kde jej zachytilo projíždějící vozidlo.

Přidejte svůj názor

Tragédie se udála u čerpací stanice Shell, kde si byl podle výpovědi jednoho z očitých svědků nešťastník koupit pivo. " Seděl jsem v autě a koukal na televizi, když v tom jsem uslyšel žuchnutí, jako když kamion na něco najede a pak jsem viděl, jak z benzinky vyběhli lidé, kteří říkali, že někoho přejelo auto. Tak jsem vysedl a běžel jsem k dálnici, abych zastavil přijíždějící auta. Po chvíli se mi podařilo před místem střetu zastavit kamion, řekl Mediafaxu očitý svědek nehody, který na pumpě odpočíval.

Podle něj však mužovo tělo přejelo ještě několik projíždějících aut, což policistům podstatně ztížilo identifikaci. " Podle ohledávající lékařky to byl muž, " komentoval situaci na místě jeden z dopravních policistů, neboť části těla byly v důsledku několikanásobného přejetí těla rozesety v délce několika desítek metrů.

Kvůli vyšetřování nehody policisté museli policisté uzavřít prostřední a pravý jízdní pruh. Naštěstí se vzhledem k nízké hustotě provozu netvořily kolony. " Přesnou příčinu nehody zatím neznáme a je předmětem dalšího šetření, je možné, že muž se snažil dálnici v tomto místě přejít, " uzavřel dopravní policista.

Témata: krimi
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Policisté odložili případ napadení Kvitové, pachatel stále uniká

16.11.2017 11:16 Olomouc - Policisté po 11 měsících odložili případ napadení tenistky Petry Kvitové v jejím…

Dívku v Praze pobodal gymnazista, přiznal se. Oběti zasadil desítky ran

15.11.2017 13:08 Aktualizováno Praha - Z pokusu o vraždu v Horních Měcholupech byl dnes obviněn mladictví muž. Vzhledem k jeho…

Útoku v teplické nemocnici prý nešlo zabránit, senior zatím nebyl obviněn

13.11.2017 16:16 Teplice - Policie zatím neobvinila seniora (86), který o víkendu napadl dva pacienty nemocnice v…

Otřesný pokus o vraždu: Muž chtěl shodit seniora do lomu, policie zasáhla…

13.11.2017 15:21 Brno - Kriminalisté v Brně řeší zvlášť závažný pokus o vraždu, muž chtěl podle policie shodit…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama