Uklízeč našel v opuštěném pražském domě mrtvolu v rozkladu

Praha - Pracovník úklidové firmy objevil v sobotu před desátou hodinou večer v opuštěném činžovním domě v Kodaňské ulici v pražských Vršovicích mrtvolu muže. Zřejmě se jedná o bezdomovce, nebožtík zde ležel nejméně měsíc.

Přidejte svůj názor

371

"Tělo je částečně mumifikované, měkké tkáně jsou v rozkladu, takže nelze poznat podobu obličeje ani přibližný věk, víme jen, že se jedná o muže, musel tady ležet minimálně měsíc," řekl kriminalista z výjezdové skupiny. "Jeho totožnost je zatím neznámá, neměl u sebe žádné doklady, ale pravděpodobně to bude jeden z bezdomovců, kteří v domě přespávali," dodal.

Činžovní dům je prázdný a vyklizený, realitní kancelář ho nabízí k prodeji. K úklidu chodby a půdy si najala firmu, jejíž pracovník mrtvolu objevil. "Cítil jsem hrozný zápach vycházející z jednoho z bytů v prvním patře. Myslel jsem, že je tam chcíplá kočka, ale byl to člověk," svěřil se uklízeč, který nález ohlásil policii. "Když jsem přišel, byl zámek u vchodových dveří rozbitý," doplnil.

Opuštěný dům si podle všeho vyhlédli lidé bez domova. V bytě o dvě patra výš, než ležel zesnulý, narazili policisté na dalšího bezdomovce. "Ničeho podezřelého si prý nevšiml," uvedl kriminalista. Prvotní ohledání místa a těla podle něj nenasvědčuje tomu, že by muž zemřel násilnou smrtí, ale to musí potvrdit nařízená soudní pitva.

Témata: krimi
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Agresor bez varování napadal lidi ve Vsetíně. Hrozí mu přísný trest

20.11.2017 14:39 Vsetín - Muž (33), který je podezřelý z napadení tří lidí ve Vsetíně, skončil ve vazbě. Policisté…

Smrt policisty v Olomouci byla vražda. Pachatel se díval, jak oběť trpí

20.11.2017 11:16 Olomouc - Kriminalisté obvinili muže (33) z vraždy olomouckého policisty. Jeho smrt se původně…

Policisté odložili případ napadení Kvitové, pachatel stále uniká

16.11.2017 11:16 Olomouc - Policisté po 11 měsících odložili případ napadení tenistky Petry Kvitové v jejím…

Dívku v Praze pobodal gymnazista, přiznal se. Oběti zasadil desítky ran

15.11.2017 13:08 Aktualizováno Praha - Z pokusu o vraždu v Horních Měcholupech byl dnes obviněn mladictví muž. Vzhledem k jeho…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama