Cizinku v Praze muž vylákal do bytu, tam ji týden znásilňoval

Praha - Případ drsného zacházení s cizinkou a její několikanásobné znásilnění započal dne 9. května 2009 v Praze, případ vyřešila až českokrumlovská kriminálka, informovala v neděli Policie Jihočeského kraje.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie

Pod záminkou pomoci s obstaráním pobytového víza a letenky do Řecka podle jihočeské policie vylákal pachatel sedmadvacetiletou ženu do svého bytu v panelovém domě v Praze, kde ji uzamkl a dále byt zajistil tak, aby jej nemohla bez jeho vůle opustit. V následujících dnech ji pod pohrůžkou násilí a v několika případech i samotným násilím donutil k souložím za použití různých praktik.

Poškozené se až dne 19. května 2009 podařilo odeslat v noční době zprávu SMS z mobilu pachatele svému příteli do Francie. Zde začala akce na osvobození týrané ženy. Pomoc však nepřišla přímo. Přítel z Francie zavolal také svému známému do Čech a ten opět přes své známé zajistil propuštění ženy a zalarmoval nejbližší policii.

Kriminální služba v Českém Krumlově tak okamžitě provedla všechny dostupné úkony k zadokumentování případu a zjištění pachatele. Padesátiletému muži jistě hrozí trestní stíhání minimálně z trestného činu znásilnění a omezování osobní svobody. O dalších krocích policie v trestním řízení proti tomuto brutálnímu pachateli rozhodne státní zástupce a dále příslušný soudce v Praze, kam je případ mezi kriminálními službami předáván.

Témata: krimi | Znásilnění
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Muž zapálil matčin dům a střílel na řidičku, je ve vazbě

23.05.2017 12:16 Veselí nad Moravou - Muž (25) je podezřelý, že na Hodonínsku zapálil dům své matky a také plynovou…

Na Kladensku našli mrtvou seniorku, zřejmě byla zavražděna

22.05.2017 14:58 Aktualizováno Kladno - V Nové Vsi na Kladensku byla dnes nalezena mrtvá seniorka (84), patrně šlo o vraždu.…

Tři muži stanuli před soudem. Chtěli z dívky udělat sexuální otrokyni

18.05.2017 21:00 Brno - U Krajského soudu v Brně dnes pokračuje hlavní líčení se třemi muži, které obžaloba viní z…

Cizinec přijel do ČR za krásami dívek, čtyři okradl. Policie hledá další…

14.05.2017 16:49 Praha - Policisté dopadli muže (34), který podle nich podvodně vymámil na internetu od čtyř žen…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama