Cizinku v Praze muž vylákal do bytu, tam ji týden znásilňoval

Praha - Případ drsného zacházení s cizinkou a její několikanásobné znásilnění započal dne 9. května 2009 v Praze, případ vyřešila až českokrumlovská kriminálka, informovala v neděli Policie Jihočeského kraje.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie

Pod záminkou pomoci s obstaráním pobytového víza a letenky do Řecka podle jihočeské policie vylákal pachatel sedmadvacetiletou ženu do svého bytu v panelovém domě v Praze, kde ji uzamkl a dále byt zajistil tak, aby jej nemohla bez jeho vůle opustit. V následujících dnech ji pod pohrůžkou násilí a v několika případech i samotným násilím donutil k souložím za použití různých praktik.

Poškozené se až dne 19. května 2009 podařilo odeslat v noční době zprávu SMS z mobilu pachatele svému příteli do Francie. Zde začala akce na osvobození týrané ženy. Pomoc však nepřišla přímo. Přítel z Francie zavolal také svému známému do Čech a ten opět přes své známé zajistil propuštění ženy a zalarmoval nejbližší policii.

Kriminální služba v Českém Krumlově tak okamžitě provedla všechny dostupné úkony k zadokumentování případu a zjištění pachatele. Padesátiletému muži jistě hrozí trestní stíhání minimálně z trestného činu znásilnění a omezování osobní svobody. O dalších krocích policie v trestním řízení proti tomuto brutálnímu pachateli rozhodne státní zástupce a dále příslušný soudce v Praze, kam je případ mezi kriminálními službami předáván.

Témata: krimi | Znásilnění
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Ve Frýdlantu se strhla bitka, v nemocnici skončil napadený záchranář

17.09.2017 12:59 Liberec - Opilec v noci na dnešek napadl ve Frýdlantu na Liberecku člena posádky záchranné služby,…

Houbař našel v lese na Českokrumlovsku kostru ženy

16.09.2017 18:00 České Budějovice - Muž vyrazil do lesa u obce Chmelná na Českokrumlovsku, místo hub ale našel…

Případ zmizelé školačky z Ústí byl odložen. Je po smrti, myslí si policie

15.09.2017 12:39 Aktualizováno Ústí nad Labem - Policie odložila případ Michaely Patricie Muzikářové z Ústí nad Labem, která…

Muž v Ostravě zbil řidiče autobusu kvůli zmrzlině

15.09.2017 10:46 Ostrava - Muž (38) v Ostravě-Porubě slovně a pak fyzicky napadl řidiče autobusu, protože ho odmítl…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama