VIDEO: Tragická dopravní nehoda osobního vozidla

Buštehrad - V neděli 17. května 2009 v 8:51 hodin byla na tísňovou linku HZS Středočeského kraje ohlášena vážná dopravní nehoda osobního vozidla v Buštěhradě na Kladensku.

Přidejte svůj názor

371

Krajské operační a informační středisko HZS Středočeského kraje vyslalo na místo události jednotku profesionálních hasičů ze stanice Kladno s jedním zásahovým automobilem.

Po příjezdu hasičů na místo události bylo zjištěno, že řidič osobního vozidla značky Mercedes z dosud neznámých příčin sjel z rychlostní komunikace, prorazil dřevený plot a narazil do vzrostlého stromu.

Ve vozidle cestoval řidič a spolujezdkyně německé národnosti. Řidič byl na místě mrtev a pravděpodobně podlehl vážnému úrazu hlavy. Spolujezdkyni s lehčím poraněním a k vyloučení zlomenin záchranáři převezli do kladenské nemocnice na úrazovou abulanci.

Kladenští hasiči provedli na havarovaném vozidle protipožární opatření a pomocí hydraulické vyprošťovací soupravy vyprostili tělo muže. Příčina dopravní nehody je v šetření Policie ČR.

Témata: úmrtí
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Policisté hledají sedm cizinců, kteří drastickým způsobem zmlátili číšníka

22.04.2018 17:55 Aktualizováno Praha - Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer…

Vražda novorozence v Teplicích: Dítě bylo nalezeno v kontejneru

20.04.2018 12:50 Aktualizováno Teplice - Policie vyšetřuje nález novorozence, jehož tělo bylo objeveno ve čtvrtek vpodvečer v…

Muž dle policie zapálil karavan s lidmi, hrozí mu přísný trest

20.04.2018 10:23 Praha - Policisté obvinili muže, který v dubnu údajně zapálil v areálu Nákladového nádraží Žižkov v…

Dvojnásobná vražda v Ostravě: Senior zabil ženy, s nimiž bydlel

18.04.2018 16:31 Aktualizováno Ostrava - Policie obvinila jednašedesátiletého muže z Ostravy z dvojnásobné vraždy. Podle…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama