Neznámý útočník postřelil v Praze ženu, která venčila psa

Praha - Asi osmapadesátiletou ženu, která na dvorku vnitrobloku činžovního domu ve Spojovací ulici v Praze venčila svého psa, postřelil v úterý po desáté hodině večer zatím neznámý střelec.

Přidejte svůj názor

Podle očitého svědka žena utrpěla střelné poranění krku těsně pod čelistí a záchranka ji po ošetření převezla do nemocnice Na Bulovce. "K podobným událostem tady docházelo asi před rokem, kdy moji mámu taky někdo střelil do břicha, ale pak byl klid a teď to zase začalo," řekl agentuře Mediafax jeden z nájemníků domu. Podle něj se jedná o zbraň spíše malé ráže, kterou musí mít dotyčný střelec opatřenou pravděpodobně optikou, aby mohl svůj cíl lépe zasáhnout i na delší vzdálenost.

Jak dále poznamenal, střelec si dle jeho názoru své cíle vybírá asi náhodně, neboť lidé, kteří střelci zatím posloužili za živé terče, byli bezkonfliktní osoby. Na místo se krátce po incidentu dostavila výjezdová skupina kriminální policie, která započala s ohledáním místa činu.

Témata: krimi
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rumuny pašující uprchlíky vydá Česko do Německa

24.04.2018 20:08 Plzeň - Čtyři Rumuny obviněné z převaděčství vydá Česko do Německa. Uvedla to dnes televize Prima.…

Policie obvinila Nizozemce, kteří brutálně zkopali číšníka v Praze

24.04.2018 16:14 Aktualizováno Praha - Policisté obvinili pět ze sedmi Nizozemců zadržených pro podezření z napadení číšníka v…

První letošní krádež vinné révy: Zloděj ze země vytrhal přes 1000 kusů

23.04.2018 16:06 Břeclav - Policie na Břeclavsku řeší letošní první krádež sazenic vinné révy. Neznámý pachatel jich…

Policisté hledají sedm cizinců, kteří drastickým způsobem zmlátili číšníka

22.04.2018 17:55 Aktualizováno Praha - Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama