Neznámý muž zaútočil v Brně na šestiletého chlapce

Brno - Neznámý muž napadl v pondělí vpodvečer šestiletého chlapce, který zřejmě na hřišti v Kachlíkově ulici v brněnské městské části Bystrc sprostě nadával. Agentuře Medifax to v úterý oznámila mluvčí strážníků.

Přidejte svůj názor

„Neznámý kolemjdoucí muž údajně u hrajícího si dítěte zaslechl výraz, který se mu zřejmě nelíbil. Šestiletého chlapce chytil pod krkem, udeřil s ním o zem a ještě jej kopnul do hlavy. Při pádu se chlapec do hlavy opět udeřil,“ uvedla v úterý dopoledne mluvčí brněnské městské policie Denisa Kapitančiková.

Muž z místa odešel a ostatní vyděšené děti ihned zavolaly strážníkům. Protože chlapci začalo být špatně, přivolal jeden ze strážníků záchranku, druhý vyhledal chlapcovu matku. Dítě nakonec skončilo v nemocnici, případ byl po domluvě s republikovou policií předán příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

"V případě, že by se ukázalo, že je chlapec vážněji poraněn, museli bychom se případem znovu zabývat," sdělila v úterý večer mluvčí brněnské policie Andrea Procházková.

Témata: krimi
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rumuny pašující uprchlíky vydá Česko do Německa

24.04.2018 20:08 Plzeň - Čtyři Rumuny obviněné z převaděčství vydá Česko do Německa. Uvedla to dnes televize Prima.…

Policie obvinila Nizozemce, kteří brutálně zkopali číšníka v Praze

24.04.2018 16:14 Aktualizováno Praha - Policisté obvinili pět ze sedmi Nizozemců zadržených pro podezření z napadení číšníka v…

První letošní krádež vinné révy: Zloděj ze země vytrhal přes 1000 kusů

23.04.2018 16:06 Břeclav - Policie na Břeclavsku řeší letošní první krádež sazenic vinné révy. Neznámý pachatel jich…

Policisté hledají sedm cizinců, kteří drastickým způsobem zmlátili číšníka

22.04.2018 17:55 Aktualizováno Praha - Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama