Muž na oslavách konce války u Slivice přišel o ruku

Příbram - Při sobotních oslavách konce války ve Slivici na Příbramsku vybuchla muži v ruce trhavina a část ji amputovala. Potvrdila to mluvčí středočeské záchranné služby Tereza Janečková.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie

Muž se chystal na ukázku boje pyrotechnikou, ale ještě před samou přehlídkou si chtěl trhavinu vyzkoušet. Ta mu ale vybouchla v rukou.

Muži utrhla pravou ruku u zápěstí a poranila ho na levé ruce a trupu," popsala Janečková. Lidé okolo mu ještě před příjezdem sanitky rychle zastavili krvácení, vzhledem k vážnému stavu muž upadal do šoku.

Lékaři pacientovi nahradili krevní ztráty infuzí a vrtulníkem ho přepravili do motolské nemocnice v Praze. "Nyní je v rukou anesteziologů, kteří vykonávají řadu nezbytných vyšetření a rozhodují o dalších postupech," uvedla mluvčí motolské nemocnice Eva Jurinová a dodala, že jediné, co může říct, že muž utrpěl poranění obou rukou. "Podrobnosti zatím sdělovat nechci," ukončila mluvčí.

Přesná příčina výbuchu se zatím neví. "Vyšetřujeme, zda výbušnina byla špatná, nebo si muž zranění způsobil svou chybou," sdělila mluvčí příbramské policie Lenka Pavlová.

Témata: krimi
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Policisté hledají sedm cizinců, kteří drastickým způsobem zmlátili číšníka

22.04.2018 17:55 Aktualizováno Praha - Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer…

Vražda novorozence v Teplicích: Dítě bylo nalezeno v kontejneru

20.04.2018 12:50 Aktualizováno Teplice - Policie vyšetřuje nález novorozence, jehož tělo bylo objeveno ve čtvrtek vpodvečer v…

Muž dle policie zapálil karavan s lidmi, hrozí mu přísný trest

20.04.2018 10:23 Praha - Policisté obvinili muže, který v dubnu údajně zapálil v areálu Nákladového nádraží Žižkov v…

Dvojnásobná vražda v Ostravě: Senior zabil ženy, s nimiž bydlel

18.04.2018 16:31 Aktualizováno Ostrava - Policie obvinila jednašedesátiletého muže z Ostravy z dvojnásobné vraždy. Podle…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama