Muž ze Zlína se chystal skočit z Baťova mrakodrapu

Zlín - Z jedenadvacáté budovy ve svitovském areálu ve Zlíně známé pod názvem Baťův mrakodrap se chystal v pátek skočit sedmadvacetiletý muž ze Zlína. Policejní mluvčí Jana Bartíková sdělila, že k činu se odhodlal kvůli nešťastné lásce.

Přidejte svůj názor

Policie ČR

Mladý muž se se svým úmyslem ukončit život svěřil o sedm let mladší přítelkyni, která ihned kontaktovala tísňovou linku. Policisté na místo vyslali speciálního vyjednavače, který s nešťastníkem hovořil asi půl hodiny. Poté se vyjednavači podařilo muži sebevraždu rozmluvit. "Riziko, že muž skočí, bylo velké. Už dřív se o sebevraždu pokoušel, měl jizvy na obou rukách," řekl vyjednavač zlínské policie, který má za sebou již téměř dvě desítky úspěšných zásahů.

Na místě byli připraveni také hasiči a záchranka s lékařkou, ta nakonec rozhodla o převozu sebevraha do psychiatrické léčebny v Kroměříži.

Sedmnáctipatrová budova je jedním ze symbolů města. Sídlí v ní krajský a finanční úřad. V době vzniku na konci 30. let minulého století šlo o druhý nejvyšší mrakodrap Evropy.

Témata: krimi | sebevražda
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rumuny pašující uprchlíky vydá Česko do Německa

24.04.2018 20:08 Plzeň - Čtyři Rumuny obviněné z převaděčství vydá Česko do Německa. Uvedla to dnes televize Prima.…

Policie obvinila Nizozemce, kteří brutálně zkopali číšníka v Praze

24.04.2018 16:14 Aktualizováno Praha - Policisté obvinili pět ze sedmi Nizozemců zadržených pro podezření z napadení číšníka v…

První letošní krádež vinné révy: Zloděj ze země vytrhal přes 1000 kusů

23.04.2018 16:06 Břeclav - Policie na Břeclavsku řeší letošní první krádež sazenic vinné révy. Neznámý pachatel jich…

Policisté hledají sedm cizinců, kteří drastickým způsobem zmlátili číšníka

22.04.2018 17:55 Aktualizováno Praha - Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama