Ukrajinka omylem zabila svého manžela

Kyjev - V Jagotinském okresu Kyjevské oblasti padesátiletá Ukrajinka omylem zabila svého muže. Ve čtvrtek o tom informoval ukrajinský portál Korresponděnt.

Přidejte svůj názor

Z vyšetřování policie vyplynulo, že se muž stal obětí nešťastné náhody. Jeho žena v kuchyni kuchala nožem rybu a byla natolik ponořena do svých myšlenek, že si nevšimla manžela, který k ní přišel zezadu.

Když se jí pokusil obejmout, žena se lekla a prudce se otočila směrem k muži. V rukou však třímala nůž, který přetnul životně důležitou stehenní tepnu.

Podle slov lékařů je zastavit krvácení bez odborné pomoci v takovém případě prakticky nemožné. Muž vykrvácel během dvaceti minut.

Ženě za zabití z nedbalosti hrozí trest odnětí svobody od tří do pěti let, definitivně o tom rozhodne soud. Ten však ženu může úplně zprostit viny nebo jí potrestat nejnižší možnou sazbou.

K podobnému postupu se uchýlil ukrajinský oblastní soud v Lucku, který osvobodil dva syny soudce jednoho z ukrajinských odvolacích soudů, kteří zbili muže, jenž následkům zranění posléze podlehl. Muži čelili obvinění z vraždy z nedbalosti a výtržnictví.

Témata: krimi
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rumuny pašující uprchlíky vydá Česko do Německa

24.04.2018 20:08 Plzeň - Čtyři Rumuny obviněné z převaděčství vydá Česko do Německa. Uvedla to dnes televize Prima.…

Policie obvinila Nizozemce, kteří brutálně zkopali číšníka v Praze

24.04.2018 16:14 Aktualizováno Praha - Policisté obvinili pět ze sedmi Nizozemců zadržených pro podezření z napadení číšníka v…

První letošní krádež vinné révy: Zloděj ze země vytrhal přes 1000 kusů

23.04.2018 16:06 Břeclav - Policie na Břeclavsku řeší letošní první krádež sazenic vinné révy. Neznámý pachatel jich…

Policisté hledají sedm cizinců, kteří drastickým způsobem zmlátili číšníka

22.04.2018 17:55 Aktualizováno Praha - Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama