Muž spáchal sebevraždu skokem na Vinohradskou třídu

Praha - Skoncovat se svým životem se rozhodl ve čtvrtek kolem půl desáté večer muž, který vyskočil z okna v pátém patře domu na Vinohradské třídě v Praze. Svým zraněním na místě podlehl.

Přidejte svůj názor

Mužovo tělo bylo po dopadu nalezeno na chodníku Vinohradské třídy poblíž nákupního centra Flora přímo pod oknem jeho bytu. Přivolaný lékař však mohl již konstatovat pouze smrt. Policie místo tragédie uzavřela páskou a případ si převzala výjezdová skupina kriminalistů. Ta provedla ohledání sebevrahova těla a následně i jeho bytu.

Zda v bytě kriminalisté nalezli dopis na rozloučenou, nebo jiné stopy, které by vysvětlily, co nešťastníka přimělo k tak zoufalému činu, nechtěl nikdo z kriminalistů komentovat s odkazem na vyjádření tiskového mluvčího policie. Rovněž tak policisté neuvedli, zda znají totožnost mrtvého.

Po skončení ohledání nechali kriminalisté tělo převést pohřební službou k provedení pitvy. Veškeré okolnosti mužovi sebevraždy tak zůstávají předmětem dalšího vyšetřování.

Témata: krimi | sebevražda
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rumuny pašující uprchlíky vydá Česko do Německa

24.04.2018 20:08 Plzeň - Čtyři Rumuny obviněné z převaděčství vydá Česko do Německa. Uvedla to dnes televize Prima.…

Policie obvinila Nizozemce, kteří brutálně zkopali číšníka v Praze

24.04.2018 16:14 Aktualizováno Praha - Policisté obvinili pět ze sedmi Nizozemců zadržených pro podezření z napadení číšníka v…

První letošní krádež vinné révy: Zloděj ze země vytrhal přes 1000 kusů

23.04.2018 16:06 Břeclav - Policie na Břeclavsku řeší letošní první krádež sazenic vinné révy. Neznámý pachatel jich…

Policisté hledají sedm cizinců, kteří drastickým způsobem zmlátili číšníka

22.04.2018 17:55 Aktualizováno Praha - Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama