Za sobotu v Česku zemřeli čtyři řidiči, motorkář a vodačka

Praha - Velikonoční víkend začal smutnou sobotní bilancí mrtvých, lidé neumírali pouze na silnicích, ale také v řece. Kromě čtyř mrtvých řidičů a motorkáře je sobota poznamenaná i smrtí mladé ženy, jež utonula při sjíždění řeky Opavy.

Přidejte svůj názor

Neveselou statistiku odstartoval teprve devatenáctiletý mladík, který v noci na sobotu kolem čtvrté hodiny ranní narazil v obci Světec u Teplic do betonového sloupu podjezdu. Náraz byl tak silný, že neměl žádnou šanci přežít.

V odpoledních hodinách nezvládl řidič v Novém Městě nad Metují své vozidlo a ve velké rychlosti narazil do stromu. Přes veškerou snahu záchranářů ale řidič nehodu nepřežil. Ve voze cestoval ještě další pasažér, kterého s těžkými zraněnými transportoval vrtulník do hradecké nemocnice.

V centru Kladna nabourala kolem patnácté hodiny řidička do policejního auta, které s majáčky spěchalo k hlášenému případu. Tříčlennou posádku policejního vozu záchranáři převezli do nemocnice k vyšetření. Žena takové štěstí neměla - přestože přímo v centru města přistál na pomoc záchranářský vrtulník, lékaři u ní konstatovali smrt.

Čtvrtá smrtelná nehoda se stala odpoledne v obci Sázava na Benešovsku. Řidič motocyklu jel zřejmě nepřiměřeně rychle, nezvládl řízení a ze zadu narazil do osobního auta. Ani tomuto muži nemohla záchranka pomoci, svým zraněným totiž okamžitě podlehl.

Další řidič osobního auta zemřel při havárii v sobotu kolem osmé hodiny večer u obce Loučeň na Nymbursku. Záchranáře zavolal svědek nehody, který se do jejich příjezdu snažil o laickou resuscitaci těžce zraněného. Ani lékaři se však řidiče nepodařilo oživit a nezbylo mu, než ho prohlásit za mrtvého.

Lidé ovšem v sobotu neumírali pouze na silnicích. Díky teplému počasí byly již otevřeny některé řeky a vodáci tak mohli vyrazit za zábavou. Tento koníček se však stal po poledni osudným teprve jednatřicetileté ženě. V řece Opavě v obci Karlovice-Zadní Ves se s ní převrátila ve splavu loďka a vodačka zůstala pod vodou asi patnáct minut. Když se jí podařilo z řeky vylovit, nejevila již známky života a nepomohlo ani dlouhé oživování záchranářů.

Témata:
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Policisté hledají sedm cizinců, kteří drastickým způsobem zmlátili číšníka

22.04.2018 17:55 Aktualizováno Praha - Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer…

Vražda novorozence v Teplicích: Dítě bylo nalezeno v kontejneru

20.04.2018 12:50 Aktualizováno Teplice - Policie vyšetřuje nález novorozence, jehož tělo bylo objeveno ve čtvrtek vpodvečer v…

Muž dle policie zapálil karavan s lidmi, hrozí mu přísný trest

20.04.2018 10:23 Praha - Policisté obvinili muže, který v dubnu údajně zapálil v areálu Nákladového nádraží Žižkov v…

Dvojnásobná vražda v Ostravě: Senior zabil ženy, s nimiž bydlel

18.04.2018 16:31 Aktualizováno Ostrava - Policie obvinila jednašedesátiletého muže z Ostravy z dvojnásobné vraždy. Podle…

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama